Language : et / en / fi / ru
Ostukorv
Ostukorv ( Toode(t))
0,00 €

Ostukorvis pole tooteid.

Mamivac® rinnapiima säilituskotid 20tk

Tootekood: Art: Mamivac® rinnapiima säilituskotid 20tk

Saadavus: Laos

11,00 €
MAMIVAC® RINNAPIIMA SÄILITUSKOTID (20TK)
Piima külmutamiseks ja säilitamiseks mõeldud 200ml grip-kotid. (soovitatav kogus kotti on 150 ml kuna jahutatav piim paisub).Tänu spetsiaalsele disainile, seisavad kotid hästi püsti. Kottidele oleks soovitav märkida säilivusaeg vastavasse kohta mis asub koti ülemisel äärel.
Suletavad eel-steriliseeritud rinnapiima kogumise kotid on mõeldud rinnapiima säilitamiseks ja külmutamiseks. Nõuanded piima kogumiseks ja säilitamiseks:
peske käed enne koti kasutamist ning ärge kunagi puudutage koti sisepinda
eemaldage koti ülemine serv, avage kinnitus ja valage piim säilituskotti
seejärel suruge üleliigne õhk kotist välja ja sulgege see kindlalt
Piima säilitamine – Jahutamata 3-4 tundi, külmikus 72 tundi, sügavkülmas (-18) kuni 6 kuud.
MAMIVAC® RINNAPIIMA SÄILITUSKOTID (20TK) Piima külmutamiseks ja säilitamiseks mõeldud 200ml grip-kotid. (soovitatav kogus kotti on 150 ml kuna jahutatav piim paisub).Tänu spetsiaalsele disainile, seisavad kotid hästi püsti. Kottidele oleks soovitav märkida säilivusaeg vastavasse kohta mis asub koti ülemisel äärel. Suletavad eel-steriliseeritud rinnapiima kogumise kotid on mõeldud rinnapiima säilitamiseks ja külmutamiseks. Nõuanded piima kogumiseks ja säilitamiseks: peske käed enne koti kasutamist ning ärge kunagi puudutage koti sisepinda eemaldage koti ülemine serv, avage kinnitus ja valage piim säilituskotti seejärel suruge üleliigne õhk kotist välja ja sulgege see kindlalt Piima säilitamine – Jahutamata 3-4 tundi, külmikus 72 tundi, sügavkülmas (-18) kuni 6 kuud.

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Seotud tooted